ABOUT US

تاریخچه

باغ تالار میرزایی از سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده و سال‌های زیادی را با تجربه‌ی اجرای مراسم‌های مختلف گذرانده و در این مدت افتخار جلب رضایت اکثر مشتریان را داشته.

مدیریت

فعالیت این مجموعه از ابتدا با مدیریت جناب آقای رضا میرزایی آغاز گردیده و در این مدت ایشان با ثبات در مدیریت توانسته‌اند کیفیت بالایی را برای عروس و داماد‌ها و مشتریان خود، با سلایق مختلف،در اجرای مراسم ارائه نماید.

مشخصات باغ

این مجموعه با 6 هزار متر مربع فضا و داشتن درختان کهنسال، به ویژه بید مجنون، و برکه آب زیبا در وسط محوطه چمن یکی از خاص‌ترین فضاها را برای شما فراهم کرده است.

مشخصات سالن

وجود دو سالن مجزا با دیزاین روز دنیا امکان برگزاری مراسم با سلایق مختلف در تمام فصول را فراهم کرده است.

دیزاین روستیک

استفاده از عوامل طبیعت در دیزاین باعث گرمی و حس خوب در محیط برگزاری مراسم مي‌شود. این سبک طرفداران زیادی در سرار دنیا دارد.

مناسب برای برگزاری مراسم...

در باغ تالار میرزایی مراسم مختلفی مانند عروسی، عقد، نامزدی، تولد، سالگرد ازدواج و مراسم مناسبتی دیگر با تعداد مهمان‌های متفاوت برگزار گردیده است.

تمرکز ما همواره جلب رضایت شماست

رضا میرزایی

هدف مجموعه رضا میرزایی ارائه کیفیت بالا برای اجرای بی نقص مراسم شما می باشد . جهت رسیدن به این هدف ، تمامی خدمات ما به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای شما انجام می پذیرد . تیم دیزاین و دکوراسیون رضا میرزایی ، تمام فضاها را هماهنگ با سبک و تم درخواستی شما طراحی و چیدمان میکند. بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه در اختیار سرآشپز اختصاصی و تیم تشریفات باغ تالار قرار میگیرد تا با سلایق و ذائقه مورد پسندتان از میهمانان شما به بهترین نحو ممکن پذیرایی نمایند. مجموعه رضا میرزایی با استفاده از متخصصین و آموزش های مکرر پرسنل خود در تلاش است تا تمامی جزئیات یک مراسم  به بهترین صورت انجام پذیرد.